Liczy się każda pomoc!


Festiwal wspierają nie tylko duże instytucje i firmy, ale także pojedyncze osoby. FFnC nie istniałby bez wszystkich małych gestów pomocy, dzięki którym możemy działać. Jeśli jest cokolwiek, co chciałbyś dla nas zrobić, skontaktuj się!

Chcę pomóc!

Dobre słowo

Aby pomóc, wystarczy, że opowiesz o nas i festiwalu swoim znajomym. Możesz to zrobić lajkując nasz Fanpage i zapisując się na Wydarzenie.

Wolontariat

Festiwal to duże przedsięwzięcie. Każdego roku od stycznia do maja szukamy wolontariuszy. Zgłoś się, zawsze brakuje nam rąk do pracy!

Sponsor

Jeśli Twoja organizacja ma coś, co pomoże wypromować festiwal i jego ideę, chętnie nawiążemy współpracę. Dołącz do innych firm, które już się zaangażowały.

Zostań wolontariuszem!


Podoba Ci się idea festiwalu i chciałbyś podzielić się swoim czasem, pracą i zaangażowaniem? Świetnie. Każdego roku, pomiędzy styczniem a majem szukamy osób chcących wesprzeć nas w organizacji tego wydarzenia. Doceniamy pracowitość i szukamy przede wszystkim otwartych ludzi. Przyłącz się i zmieniaj razem z nami postrzeganie Osób z Niepełnosprawnością przez społeczeństwo.

Chcę pomóc!

Zostań sponsorem!


Festiwal Filmów nieCodziennych swój obecny wygląd zawdzięcza nie tylko Dobrym Ludziom, którzy pro bono zaoferowali nam swój czas oraz umiejętności, ale także firmom i instytucjom, które wsparły nas technicznie, organizacyjnie oraz finansowo. Jeśli Twoje przedsiębiorstwo wpisuje się w ideę stojącą za festiwalem i jest gotowe na zaoferowanie swojego wsparcia, skontaktuj się z nami lub dokonaj wpłaty na konto 18 1600 1404 1817 4676 2000 0001.

Chcę pomóc!