Zgłoś film do FFnC!


Jesteś niepełnosprawnym Twórcą lub chcesz zgłosić do Festiwalu film z udziałem osób niepełnosprawnych? To proste! Wypełnij prosty formularz, a otrzymasz od nas wszystkie potrzebne materiały. Wykorzystaj szansę na pokazanie swojej twórczości szerszej publiczności oraz mediom. Najbliższa edycja festiwalu odbędzie się już 12 maja 2017 roku.

Chcę zgłosić film

Jak zgłosić film?


Tylko trzy proste kroki dzielą Cię od zgłoszenia swojego filmu do Festiwalu Filmów nieCodziennych. Zobacz, co musisz zrobić, przeczytaj regulamin i wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my przeprowadzimy Cię przez resztę procesu. Pamiętaj, że filmy mogą zgłaszać niepełnosprawni Twórcy lub Twórcy filmów z udziałem osób niepełnosprawnych.

Krok 1: Wypełnij formularz

Wypełniając formularz dostępny poniżej akceptujesz regulamin FFnC. Nie zapomnij się z nim zapoznać.

Krok 2: Wypełnij kartę filmu

Na podany w formularzu adres email otrzymasz wszystkie potrzebne informacje (wymagania techniczne, terminy) oraz kartę filmu do wypełnienia.

Krok 3: Zgłoś film!

Wypełnioną kartę filmu dołączasz do filmu na fizycznym nośniku CD/DVD, wysyłasz i czekasz na potwierdzenie zgłoszenia.

Jakie filmy wyświetlamy?


Zaskocz się nie tylko różnorodnością gatunków, ale również wielobarwnością i uniwersalnością tematów. Nasi Twórcy wybierają własny sposób wyrazu (teledysk, animacja, dokument, film fabularny) i mówią w nich o przyjaźni, miłości, marzeniach i pasji. Zobacz, co stworzyli!

Przejdź do galerii

W jaki sposób możesz pomóc?


Festiwal Filmów nieCodziennych to efekt zaangażowania ludzi, instytucji oraz firm, którzy ofiarowali swoje umiejętności i czas. Pomogli zrealizować nasz pomysł udostępniając salę kinową, wspierając nas technicznie oraz merytorycznie i fundując nagrody. Niezależnie od tego, co możesz zaoferować, Ty także możesz pomóc! Przejdź dalej i sprawdź, co możesz zrobić.

Chcę pomóc